MOBILNY SERWIS MASZYN BUDOWLANYCH

Dojedziemy do Ciebie
pod wskazany adres !

ZNAMY SIĘ NA TYM

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Nasz serwis techniczny jest do dyspozycji:
Tel. +48 796 426 426

Nasza firma zapewnia kompleksową naprawę oraz serwis maszyn i urządzeń spełniając jednocześnie najwyższe oczekiwania jakościowe i cenowe. Nasi mechanicy to wykwalifikowani fachowcy z wieloletnim doświadczeniem.

Naprawy wykonujemy w siedzibie firmy jak i u klienta.

Dysponujemy samochodami serwisowymi, które dotrą tam, gdzie Państwo potrzebują serwisu mobilnego. Stawki dojazdu serwisu ustalamy indywidualnie, jednocześnie starając się, aby koszt dojazdu nie był głównym obciążeniem finansowym naprawy. Wiedząc, że dla właściciela maszyny budowlanej najważniejsze jest aby maszyna była sprawna, staramy się aby czas reakcji na wezwanie był jak najkrótszy.

MOBILNY SERWIS MASZYN BUDOWLANYCH

Prowadzimy mobilny serwis maszyn budowlanych na terenie wielu wielkopolskich miast. Nasza firma zapewnia kompleksowe wsparcie wszędzie tam, gdzie niezbędna jest szybka i skuteczna naprawa. Jeśli chcesz, by przestoje w pracy, spowodowane awarią maszyny lub sprzętu budowlanego nie trwały długo, skorzystaj z usług mobilnego serwisu firmy Partner Maszyny, oferującego następujące usługi:

– naprawa maszyn budowlanych,
– naprawa elektronarzędzi,
– wymiana oleju i płynów eksploatacyjnych,
– serwis w siedzibie firmy lub z dojazdem do klienta.

Oferujemy niezbędne wsparcie, dokładając wszelkich starań, by usunięcie awarii w maszynach przebiegało szybko i sprawnie. Oferujemy naprawę i serwis:

– koparek i minikoparek,
– zagęszczarek,
– walców,
– wozideł, podnośników
– wiertnic glebowych i maszyn oświetleniowych.

Korzystanie z usług mobilnego serwisu maszyn budowlanych, to pewność profesjonalnie i szybko wykonanej usługi w konkurencyjnej cenie. Oferujemy naprawę urządzeń i maszyn firm JCB, Atlas i Holland.

Naprawiamy, wymieniamy płyny eksploatacyjne, dojeżdżamy do klienta naszym samochodami serwisowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć każdą awarię w sposób szybki i skuteczny. Nasi mechanicy, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i wsparciu najnowocześniejszymi technologiami, są w stanie wykonać następujące usługi serwisowe:

– diagnostyka uszkodzonej maszyny budowlanej,
– wymiana filtrów,
– wymiana oleju i płynów
– naprawa i serwis poszczególnych podzespołów i układów.

Możesz być pewny, że każda naprawa zgłoszona do naszego profesjonalnego mobilnego serwisu, wykonana zostanie tak szybko, jak to możliwe.
Naprawiamy następujące maszyny budowlane:
– koparki i minikoparki
– ładowarki i zagęszczarki.